Hello everybody! 
We hope you are all doing well. 
We received a lot of questions concerning the wedding, so we would like to share with you the current status. 
As today, everybody is postponing the weddings occurring next months. But, our case is a bit special as we have a lot of foreigners invited to the wedding, this means that a lot of people already bought the flight tickets. So we are not sure if to postpone it due to the next possible scenario:  We think the borders may be opened for that date, meaning that, the people who bought the flight tickets, hotels, car rentals… they may not receive the money back. So if we postpone the wedding, they would loose that money, or they would go to Spain, but no wedding will be happening.  
Only for that reason, we decided to wait a bit longer. We want to see what opportunities will be in the established date, concerning the people who can attend the same event and concerning rules for quarantine after flying to different countries. 
The possibilities are,
– To do small wedding with the people who are able to attend (following the government restrictions), and later on a bigger party (to define the place/date).
– To fully postpone the wedding (to define the place/date)
We are extremely sorry for this circumstances. We hope the situation will improve soon! Please, stay healthy 🙂 
Love you all!

———————————————————————————————–

Ahoj všichni hosté,

doufáme, že se Vám dobře daří.

Hromadí se nám dotazy ohledně svatby, a proto bychom Vám chtěli říct, jak to přípravami vypadá.

Dnes všichni ve Španělsku posouvají svatby, které se konají v následujících měsících. Náš případ je je trošku specifický, protože máme hodně mezinárodních hostů.To znamená, že spoustu lidí si již zakoupilo letenky. Právě z toho důvodu si nejsme jistí, jestli posunout svatbu kvůli následujícímu scénáři: Myslíme si, že tou dobou by mohly být za určitých podmínek hranice průchodné, což by znamenalo, že lidé, kteří si již zakoupili letenky, ubytování a zapůjčili auta, by nemuseli lehce dostat své peníze zpět. Když tedy svatbu odsuneme, tak by někdo mohl přijít o své peníze nebo by naopak do Španělska mohl odcestovat, ale svatba by se tam nekonala například z důvodu zákazu srocování.

Právě z tohoto důvodu jsme se domluvili, že s rozhodnutím počkáme ještě trochu déle. Chceme lépe vědět, jaké jsou možnosti v našem již určeném termínu s ohledem na jednotlivé účastníky z různých zemí a s ohledem na pravidla karantény po cestování ve Španělsku a Česku.

Aktuální možnosti jsou následující:
– Uskutečnit menší svatbu s lidmi, kteří budou schopni dorazit (za dodržení vládních nařízení) a později větší oslavu (místo a čas bychom určili dodatečně).

– Kompletně posunout svatbu (místo a čas bychom doplnili).
Omlouváme se, jestli Vám to způsobuje komplikace. Pevně věříme, že se situace zase zlepší v náš prospěch.

Těšíme se, až Vás zase uvidíme. 🙂

———————————————————————————————–

Hola a todos!
Hemos recibido muchas preguntas en cuanto a la boda se refiere, por lo que nos gustaría compartir con vosotros la situación actual.
A día de hoy, todo el mundo está posptoniendo las bodas que van a tener lugar en los próximos meses. Pero, nuestro caso es un poquito especial ya que tenemos muchos extranjeros en la boda, lo que quiere decir que muchos de ellos ya tienen los vuelos comprados. No estamos seguros de si deberíamos postponer la boda o no, nuestro mayor miedo es el siguiente; Creemos que van a abrir las fronteras, lo cual quiere decir que las personas que han comprado vuelos, coches de alquiler y hoteles no recibirán el dinero que se han gastado. Entonces, nos da muchisima pena que vayan a Euskadi, pero no haya boda. 
Solo por ese motivo, hemos decidido esperar un poquito más. Queremos ver que oportunidades hay en julio, que posibilidades de juntarse la gente existen y que cuarentenas hay que hacer cuando se vuela a España o de vuelta a República Checa.
Las posibilidades son;
– Hacer una pequeña ceremonia con la gente que pueda ir (siguiendo las restricciones del gobierno), y más tarde una fiesta más grande (lugar y fecha a definir).
– Posponer la boda completamente (lugar y fecha a definir).
Sentimos de corazón que estas circunstancias sean tan complicadas. Esperamos que la situación mejore pronto! Por favor, seguid sanitos y salvos!
Os queremos!
Itziar eta Honza 🙂
Ezkontza
image.png

 

 

Advertisement